Drzwi prysznicowe 62.2 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 103076229301R Radaway Furo SL Brushed Copper DWJ
Drzwi prysznicowe 62.2 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 103076229301R Radaway Furo SL Brushed Copper DWJ
- Nr katalogowy: 103076229301R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 611,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo SL Brushed Copper DWJ |
| Nr katalogowy | 103076229301R |
| Szerokość | 62.2 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | miedź |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295101877 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |