Drzwi prysznicowe 70 cm rozsuwane nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 3870659101R Radaway Idea Brushed Gold KDD
Drzwi prysznicowe 70 cm rozsuwane nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 3870659101R Radaway Idea Brushed Gold KDD
- Nr katalogowy: 3870659101R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 033,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea Brushed Gold KDD |
| Nr katalogowy | 3870659101R |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Rodzaj | inne |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | nikiel |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295010940 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 210 x 11 cm |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii