Drzwi prysznicowe 72.2 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 101077229101LWSPORNIKSKOSNY Radaway Furo Brushed Nickel DWJ
Drzwi prysznicowe 72.2 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 101077229101LWSPORNIKSKOSNY Radaway Furo Brushed Nickel DWJ
- Nr katalogowy: 101077229101LWSPORNIKSKOSNY
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 683,99zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo Brushed Nickel DWJ |
| Nr katalogowy | 101077229101LWSPORNIKSKOSNY |
| Szerokość | 72.2 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | miedź, nikiel |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 2019990054809 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 42,31 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii