Drzwi prysznicowe 72.2 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 101077229301R Radaway Furo Brushed Copper DWJ
Drzwi prysznicowe 72.2 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 101077229301R Radaway Furo Brushed Copper DWJ
- Nr katalogowy: 101077229301R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 868,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo Brushed Copper DWJ |
| Nr katalogowy | 101077229301R |
| Szerokość | 72.2 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | miedź |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295104816 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 39,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |