Drzwi prysznicowe 80 cm rozsuwane gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3870619201L Radaway Idea 6 Brushed GunMetal KDD
Drzwi prysznicowe 80 cm rozsuwane gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3870619201L Radaway Idea 6 Brushed GunMetal KDD
- Nr katalogowy: 3870619201L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 107,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea 6 Brushed GunMetal KDD |
| Nr katalogowy | 3870619201L |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Rodzaj | inne |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5904295010995 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 210 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |