Drzwi prysznicowe 80 cm składane czarny mat/szkło przezroczyste 100150805401R Radaway Nes Black KDD I
Drzwi prysznicowe 80 cm składane czarny mat/szkło przezroczyste 100150805401R Radaway Nes Black KDD I
- Nr katalogowy: 100150805401R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 776,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes Black KDD I |
| Nr katalogowy | 100150805401R |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | inne |
| Typ | składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295861924 |
| Wymiary z opakowaniem | 88 x 210 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |