Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne chrom połysk/szkło przezroczyste 7T020155F322 Huppe SolvaPro
Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne chrom połysk/szkło przezroczyste 7T020155F322 Huppe SolvaPro
- Nr katalogowy: 7T020155F322
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 579,52zł
Opis produktu
| Marka | Huppe |
| Seria | SolvaPro |
| Nr katalogowy | 7T020155F322 |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom, czarny |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 200 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |