Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 100150909201R Radaway Nes 6 Brushed GunMetal KDD I
Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 100150909201R Radaway Nes 6 Brushed GunMetal KDD I
- Nr katalogowy: 100150909201R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 039,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes 6 Brushed GunMetal KDD I |
| Nr katalogowy | 100150909201R |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | inne |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295862105 |
| Wymiary z opakowaniem | 98 x 210 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,71 kg |
| Dane producenta | Zobacz |