Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 100270909201 Radaway NES 6 Brushed GunMetal DWD
Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 100270909201 Radaway NES 6 Brushed GunMetal DWD
- Nr katalogowy: 100270909201
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 765,99zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | NES 6 Brushed GunMetal DWD |
| Nr katalogowy | 100270909201 |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5904295129246 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 210 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,78 kg |
| Dane producenta | Zobacz |