Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne srebrny połysk/szkło przezroczyste 7T2902092322 Huppe SolvaPro częściowo w ramie 4-kąt
Drzwi prysznicowe 90 cm uchylne srebrny połysk/szkło przezroczyste 7T2902092322 Huppe SolvaPro częściowo w ramie 4-kąt
- Nr katalogowy: 7T2902092322
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 513,10zł
Opis produktu
| Marka | Huppe |
| Seria | SolvaPro częściowo w ramie 4-kąt |
| Nr katalogowy | 7T2902092322 |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | lewe |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 211 x 96 cm |
| Waga z opakowaniem | 47,74 kg |
| Dane producenta | Zobacz |