Durszlak 24x24x15 cm stal 11981 Kela Athos
Durszlak 24x24x15 cm stal 11981 Kela Athos
- Nr katalogowy: 11981
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 191,62zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Athos |
| Nr katalogowy | 11981 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 24 cm |
| Krótszy bok | 24 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kod EAN | 4025457119811 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 28 x 87 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Dane producenta | Zobacz |