Dywanik łazienkowy 100x60 cm prostokątny czarny 24714 Kela Megan
Dywanik łazienkowy 100x60 cm prostokątny czarny 24714 Kela Megan
- Nr katalogowy: 24714
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 293,06zł
Wybierz wariant:
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Megan |
| Nr katalogowy | 24714 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prostokątny |
| Grubość | 1.6 cm |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 60 cm |
| Kod EAN | 4025457247149 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 10 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,34 kg |
| Dane producenta | Zobacz |