Dywanik łazienkowy 120x70 cm prostokątny beżowy 24711 Kela Megan
Dywanik łazienkowy 120x70 cm prostokątny beżowy 24711 Kela Megan
- Nr katalogowy: 24711
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 420,69zł
Wybierz wariant:
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Megan |
| Nr katalogowy | 24711 |
| Kolor | beżowy |
| Kształt | prostokątny |
| Grubość | 1.6 cm |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kod EAN | 4025457247118 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 10 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |