Dywanik łazienkowy 65x55 cm prostokątny czarny 24712 Kela Megan
Dywanik łazienkowy 65x55 cm prostokątny czarny 24712 Kela Megan
- Nr katalogowy: 24712
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 195,95zł
Wybierz wariant:
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Megan |
| Nr katalogowy | 24712 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prostokątny |
| Grubość | 1.6 cm |
| Dłuższy bok | 65 cm |
| Krótszy bok | 55 cm |
| Kod EAN | 4025457247125 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 10 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,86 kg |
| Dane producenta | Zobacz |