Dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny beżowy 24709 Kela Megan
Dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny beżowy 24709 Kela Megan
- Nr katalogowy: 24709
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 217,21zł
Wybierz wariant:
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Megan |
| Nr katalogowy | 24709 |
| Kolor | beżowy |
| Kształt | prostokątny |
| Grubość | 1.6 cm |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kod EAN | 4025457247095 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 10 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,96 kg |
| Dane producenta | Zobacz |