Dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny czerwony 23577 Kela Maja
Dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny czerwony 23577 Kela Maja
- Nr katalogowy: 23577
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 183,19zł
Wybierz wariant:
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Maja |
| Nr katalogowy | 23577 |
| Kolor | czerwony |
| Kształt | prostokątny |
| Grubość | 1.5 cm |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kod EAN | 4025457235771 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 10 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,96 kg |
| Dane producenta | Zobacz |