Element zewnętrzny odpływu 100 cm chrom 56046000 Hansgrohe Raindrain
Element zewnętrzny odpływu 100 cm chrom 56046000 Hansgrohe Raindrain
- Nr katalogowy: 56046000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 854,49zł
- Cena katalogowa: 2 942,16 zł
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Raindrain |
| Nr katalogowy | 56046000 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 100 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 4059625349977 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 8 x 118 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii