Element zewnętrzny odpływu 120 cm stal 56201800 Hansgrohe RainDrain Original
Element zewnętrzny odpływu 120 cm stal 56201800 Hansgrohe RainDrain Original
- Nr katalogowy: 56201800
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 619,84zł
- Cena katalogowa: 2 562,09 zł
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | RainDrain Original |
| Nr katalogowy | 56201800 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 120 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 4059625429693 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 9 x 138 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |