FDesign Inula FD850022 deszczownica
FDesign Inula FD850022 deszczownica
- Nr katalogowy: FD850022
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 437,59zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | FDesign |
| Seria | Inula |
| Nr katalogowy | FD850022 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 5902194999069 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 7 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,43 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii