Girlanda zewnętrzna x0.06 W czarny EKO0624 Milagro Micro
Girlanda zewnętrzna x0.06 W czarny EKO0624 Milagro Micro
- Nr katalogowy: EKO0624
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 46,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Micro |
| Nr katalogowy | EKO0624 |
| Materiał | miedź, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Szerokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 0.06 W |
| Kształt | inny |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Kod EAN | 5902693704942 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 6 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |