Girlanda zewnętrzna x15 W czarna 7872 Nowodvorski Lighting Festoon
Girlanda zewnętrzna x15 W czarna 7872 Nowodvorski Lighting Festoon
- Nr katalogowy: 7872
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 387,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Festoon |
| Nr katalogowy | 7872 |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | więcej niż 6 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5903139787291 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 10 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |