Grzałka elektryczna 400 W czarna HOTS04C2U Instal Projekt Hot2
Grzałka elektryczna 400 W czarna HOTS04C2U Instal Projekt Hot2
- Nr katalogowy: HOTS04C2U
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 518,83zł
- Cena katalogowa: 805,65 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hot2 |
| Nr katalogowy | HOTS04C2U |
| Moc | 400 W |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253691287 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 8 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,68 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii