Grzejnik elektryczny 115x50 cm GREXBRS115CA Excellent Brego
Grzejnik elektryczny 115x50 cm GREXBRS115CA Excellent Brego
- Nr katalogowy: GREXBRS115CA
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 003,50zł
- Cena katalogowa: 2 500 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Brego |
| Nr katalogowy | GREXBRS115CA |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 490 Wat |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5903357266028 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 9 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii