Grzejnik elektryczny 120.3x50 cm biały BELE50120GH04C1 Instal Projekt Belti Electro
Grzejnik elektryczny 120.3x50 cm biały BELE50120GH04C1 Instal Projekt Belti Electro
- Nr katalogowy: BELE50120GH04C1
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 504,61zł
- Cena katalogowa: 2 407,11 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Belti Electro |
| Nr katalogowy | BELE50120GH04C1 |
| Wysokość | 120.3 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 400 Wat |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253685200 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 7 x 133 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |