Grzejnik elektryczny 144x50 cm czarny MONE50140C31GH04C2 Instal Projekt Mondrian
Grzejnik elektryczny 144x50 cm czarny MONE50140C31GH04C2 Instal Projekt Mondrian
- Nr katalogowy: MONE50140C31GH04C2
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 802,65zł
- Cena katalogowa: 2 906,49 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Mondrian |
| Nr katalogowy | MONE50140C31GH04C2 |
| Wysokość | 144 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 600 Wat |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253686184 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 9 x 155 cm |
| Waga z opakowaniem | 20,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii