Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 80x40 cm biały MET080040 Zehnder Metropolitan Spa
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 80x40 cm biały MET080040 Zehnder Metropolitan Spa
- Nr katalogowy: MET080040
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 034,86zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Zehnder |
| Seria | Metropolitan Spa |
| Nr katalogowy | MET080040 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc | 327 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 7640112338238 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 7 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |