Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm chrom G00253010003 Imers Art
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm chrom G00253010003 Imers Art
- Nr katalogowy: G00253010003
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 937,59zł
- Cena katalogowa: 2 492,79 zł
Opis produktu
| Marka | Imers |
| Seria | Art |
| Nr katalogowy | G00253010003 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Moc | 161 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 2019990053314 |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii