Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 1115x50 cm grafit RXSR003T1150500 Radox Serpentine
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 1115x50 cm grafit RXSR003T1150500 Radox Serpentine
- Nr katalogowy: RXSR003T1150500
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 351,03zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Rozstaw podłącz.
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Radox |
| Seria | Serpentine |
| Nr katalogowy | RXSR003T1150500 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 1115 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 350 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 112 cm |
| Podłączenie | boczne |
| Kolor | grafit |
| Kod EAN | 5940517014464 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 65 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,44 kg |
| Dane producenta | Zobacz |