Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 115x50 cm chrom RXSRCH1150500 Radox Serpentine
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 115x50 cm chrom RXSRCH1150500 Radox Serpentine
- Nr katalogowy: RXSRCH1150500
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 607,05zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Rozstaw podłącz.
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Radox |
| Seria | Serpentine |
| Nr katalogowy | RXSRCH1150500 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Rozstaw podłącz. | 112 cm |
| Podłączenie | boczne |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5940517014235 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 65 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,44 kg |
| Dane producenta | Zobacz |