Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x26 cm chrom RXKLOCH12004 Radox Kolona W Round
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x26 cm chrom RXKLOCH12004 Radox Kolona W Round
- Nr katalogowy: RXKLOCH12004
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 300,88zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Radox |
| Seria | Kolona W Round |
| Nr katalogowy | RXKLOCH12004 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc | 299 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 21 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5940517013191 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 41 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |