Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 122x40 cm biały WGDEX122040K916ZX Terma Dexter
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 122x40 cm biały WGDEX122040K916ZX Terma Dexter
- Nr katalogowy: WGDEX122040K916ZX
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 734,39zł
Opis produktu
| Marka | Terma |
| Seria | Dexter |
| Nr katalogowy | WGDEX122040K916ZX |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 122 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc | 440 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 10 x 131 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,81 kg |
| Dane producenta | Zobacz |