Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 123x50 cm biały WGVPA123050K916ZX Terma Vipera
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 123x50 cm biały WGVPA123050K916ZX Terma Vipera
- Nr katalogowy: WGVPA123050K916ZX
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 465,48zł
- Cena katalogowa: 2 037,32 zł
Opis produktu
| Marka | Terma |
| Seria | Vipera |
| Nr katalogowy | WGVPA123050K916ZX |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 123 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 451 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901804592188 |
| Waga z opakowaniem | 11,01 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii