Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 136x23 cm biały G00523013602 Imers Cubic
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 136x23 cm biały G00523013602 Imers Cubic
- Nr katalogowy: G00523013602
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 967,00zł
- Cena katalogowa: 1 399,96 zł
Opis produktu
| Marka | Imers |
| Seria | Cubic |
| Nr katalogowy | G00523013602 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 136 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc | 425 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 18 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 2019990050276 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 11 x 146 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z