Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 139x30 cm biały WGVOV139030K916ZX Terma Vivo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 139x30 cm biały WGVOV139030K916ZX Terma Vivo
- Nr katalogowy: WGVOV139030K916ZX
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 894,90zł
- Cena katalogowa: 1 205,40 zł
Opis produktu
| Marka | Terma |
| Seria | Vivo |
| Nr katalogowy | WGVOV139030K916ZX |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 139 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc | 356 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901804732676 |
| Dane producenta | Zobacz |