Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x14 cm biały SPN15002C34 Instal Projekt Spano
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x14 cm biały SPN15002C34 Instal Projekt Spano
- Nr katalogowy: SPN15002C34
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 848,08zł
- Cena katalogowa: 1 307,49 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Spano |
| Nr katalogowy | SPN15002C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc | 203 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 10 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741661 |
| Dane producenta | Zobacz |