Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x24 cm czarny SPN15003C31 Instal Projekt Spano
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x24 cm czarny SPN15003C31 Instal Projekt Spano
- Nr katalogowy: SPN15003C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 058,78zł
- Cena katalogowa: 1 660,50 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Spano |
| Nr katalogowy | SPN15003C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc | 308 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 20 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741678 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 10 x 163 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |