Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x34 cm czarny SPN15004C31 Instal Projekt Spano
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x34 cm czarny SPN15004C31 Instal Projekt Spano
- Nr katalogowy: SPN15004C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 242,04zł
- Cena katalogowa: 1 968 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Spano |
| Nr katalogowy | SPN15004C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Moc | 412 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 30 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741692 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 10 x 163 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |