Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x44 cm biały SPN15005C34 Instal Projekt Spano
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x44 cm biały SPN15005C34 Instal Projekt Spano
- Nr katalogowy: SPN15005C34
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 426,06zł
- Cena katalogowa: 2 275,50 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Spano |
| Nr katalogowy | SPN15005C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Moc | 517 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 40 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741722 |
| Dane producenta | Zobacz |