Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x44 cm czarny SPN15005C31 Instal Projekt Spano
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x44 cm czarny SPN15005C31 Instal Projekt Spano
- Nr katalogowy: SPN15005C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 425,30zł
- Cena katalogowa: 2 275,50 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Spano |
| Nr katalogowy | SPN15005C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Moc | 517 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 40 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741715 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 10 x 163 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |