Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x39 cm biały PIOV18008C34 Instal Projekt Pilaro V
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x39 cm biały PIOV18008C34 Instal Projekt Pilaro V
- Nr katalogowy: PIOV18008C34
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 327,88zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Pilaro V |
| Nr katalogowy | PIOV18008C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Moc | 911 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 35 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741647 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 10 x 193 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |