Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 182x42 cm biały D8N1V18400108XK Kermi Niva
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 182x42 cm biały D8N1V18400108XK Kermi Niva
- Nr katalogowy: D8N1V18400108XK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 591,47zł
- Cena katalogowa: 3 697,38 zł
Opis produktu
| Marka | Kermi |
| Seria | Niva |
| Nr katalogowy | D8N1V18400108XK |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 182 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Moc | 934 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4063769638842 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 200 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z