Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 59x50 cm czarny RXSR002T590500 Radox Serpentine
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 59x50 cm czarny RXSR002T590500 Radox Serpentine
- Nr katalogowy: RXSR002T590500
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 894,18zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Rozstaw podłącz.
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Radox |
| Seria | Serpentine |
| Nr katalogowy | RXSR002T590500 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 59 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 167 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 56 cm |
| Podłączenie | boczne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5940517014358 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 65 x 66 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |