Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 72x25 cm biały NAR2570D50 Instal Projekt Nari
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 72x25 cm biały NAR2570D50 Instal Projekt Nari
- Nr katalogowy: NAR2570D50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 851,02zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Nari |
| Nr katalogowy | NAR2570D50 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 72 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc | 152 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253738913 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 6 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |