Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 87x50 cm grafit RXSR003T870500 Radox Serpentine
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 87x50 cm grafit RXSR003T870500 Radox Serpentine
- Nr katalogowy: RXSR003T870500
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 242,54zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Rozstaw podłącz.
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Radox |
| Seria | Serpentine |
| Nr katalogowy | RXSR003T870500 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 87 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 243 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 84 cm |
| Podłączenie | boczne |
| Kolor | grafit |
| Kod EAN | 5940517014488 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 65 x 94 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |