Grzejnik łazienkowy drabinkowy 117x30 cm biały GŁ30120 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 117x30 cm biały GŁ30120 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ30120
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 742,23zł
- Cena katalogowa: 1 170,96 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ30120 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 117 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc | 499 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 25 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980039 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 17 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |