Grzejnik łazienkowy drabinkowy 117x60 cm biały GŁ60120 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 117x60 cm biały GŁ60120 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ60120
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 731,45zł
- Cena katalogowa: 897,90 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ60120 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 117 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc | 788 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 55 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980169 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 16 x 121 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |