Grzejnik łazienkowy drabinkowy 120x50 cm biały RIM50120D50 Instal Projekt Rima
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 120x50 cm biały RIM50120D50 Instal Projekt Rima
- Nr katalogowy: RIM50120D50
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 996,64zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Rima |
| Nr katalogowy | RIM50120D50 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 459 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253738920 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 6 x 123 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |