Grzejnik łazienkowy drabinkowy 120x50 cm czarny RXSU002T1200500 Radox Sunny Flat
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 120x50 cm czarny RXSU002T1200500 Radox Sunny Flat
- Nr katalogowy: RXSU002T1200500
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 586,80zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Radox |
| Seria | Sunny Flat |
| Nr katalogowy | RXSU002T1200500 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 513 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 46.5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5940517013078 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 21 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |