Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x30 cm biały GŁ30160 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x30 cm biały GŁ30160 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ30160
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 904,86zł
- Cena katalogowa: 1 402,20 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ30160 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 157 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc | 659 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 25 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980046 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 17 x 159 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |