Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x40 cm biały GŁ40160 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x40 cm biały GŁ40160 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ40160
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 927,45zł
- Cena katalogowa: 1 511,67 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ40160 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 157 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc | 797 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 35 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980084 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 16 x 159 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |